The Elder Scrolls VI już w 2017 roku? Sensacyjna prognoza Pachtera

Patryk Purczyński
2016/12/26 12:35

Do tej pory wszystko wskazywało na to, że Bethesda nie będzie się spieszyć z TES VI. W tej kwestii Michael Pachter płynie jednak pod prąd.

The Elder Scrolls VI już w 2017 roku? Sensacyjna prognoza Pachtera

Znany analityk branży gier Michael Pachter w tradycyjnych przewidywaniach na kolejny rok, organizowanych przez GamesIndustry, zdecydował się na jedną naprawdę śmiałą przepowiednię: już w ciągu następnych 12 miesięcy ukaże się The Elder Scrolls VI. - Pojawi się następna odsłona Elder Scrolls, a następnego Half-Life'a nie. Uważam, że Bethesda jest blisko, a Valve nie. Jednocześnie chciałbym się co do tego w połowie mylić - oznajmił Pachter.

Jego życzenie może się spełnić, ale raczej nie w sposób, jaki by sobie tego życzył. Do tej pory nic nie wskazywało bowiem na to, że prace nad The Elder Scrolls VI są na zaawansowanym etapie. Co prawda na tegorocznym E3 przedstawiciele Bethesdy potwierdzili istnienie gry, ale od razu zaznaczali, że czeka ją jeszcze długa droga. Kilka miesięcy później odmienne stanowisko zaprezentował Pete Hines. Wiceprezes ds. marketingu i PR stwierdził, że gra nie znajduje się na żadnym etapie produkcji.

GramTV przedstawia:

Jak zatem wierzyć w to, że TES VI do sklepów trafi już w przyszłym roku? Ku pokrzepieniu serc zaznaczmy, że ubiegłoroczne prognozy Michaela Pachtera na ostatnie 12 miesięcy były w dużej mierze trafne. Analityk przewidział odstawienie Vity na boczny tor, porażkę komercyjną Miitomo czy to, że NX (obecnie już Switch) nie będzie miał swojej premiery w 2016 roku.

Komentarze
10
Pajonk78
Gramowicz
27/12/2016 14:23
4 minuty temu, Skelldon napisał:
/ciach/

To teraz czekamy na news o Twych prognozach: uważam, że koniecznie powinni go zamieścić z nagłówkiem w stylu - "Tylko polski analityk się nie myli - sprawdź co przepowiedział na najbliższe lata w branży gier!!!"

Usunięty
Usunięty
27/12/2016 14:18

To ja Wam powiadam, że w 2018 powstanie Devil May Cry 5 dziejący się w otwartym świecie, w 2019 wyjdzie Rayman 4, który tym razem będzie MMORPGiem, a 2020 rok zaskoczy nas Half-Lifem 2: Episode 3, zaraz obok Left for Deada 3. Dowodem na te prognozy jest fakt, że mówię prawdę. /emoticons/cool.png" srcset="/emoticons/cool@2x.png 2x" title="B|" width="20" />

Pajonk78
Gramowicz
27/12/2016 11:45

"Gram.pl - tylko u nas wróżenie z fusów jako pełnoprawny news. Obserwujcie uważnie: już niedługo informacja kiedy pojawi się Wiedźmin 4!!!" - czytał Tomasz Knapik...
Trwa Wczytywanie