News

Sabotage - pierwsze DLC do Infinite Warfare w przyszłym miesiącu

Paweł Pochowski, 21.12.2016 20:25 0

Twórcy gry zaprezentowali dokładną zawartość pierwszego z dodatków wchodzących w skład przepustki sezonowej.

Call of Duty: Infinite Warfare póki co nie sprzedaje się najlepiej, ale nie oznacza to, że twórcy zapomną o graczach, którzy już posiadają ten tytuł. Zgodnie z planami nadchodzi pierwszy z serii dodatków. Sabotage, bo tak brzmi nazwa DLC, dostępne będzie albo osobno albo jako część przepustki sezonowej.

- Z przyjemnością przedstawiamy nowy rozdział w naszej rozgrywce zombie, tym razem gracze przeniosą się do przerażającego letniego kurortu z lat 90-tych rodem z ówczesnych horrorów. Udostępnimy też cztery nowe, zróżnicowane mapy do gry wieloosobowej, w tym remake Afghan, klasyki z Modern Warfare 2. Dostarczymy graczom mnóstwo nowych materiałów, które przypadną im do gustu - powiedział Dave Stohl, kierownik studia Infinity Ward. Sabotage zadebiutuje 31 stycznia na PlayStation 4 i dopiero później pojawi się na innych platformach. DLC przyniesie graczom zupełnie nowy tryb rozgrywki oraz cztery mapy. Ich opisy zamieszczamy poniżej.

Rave w Redwoods - kolejny ekscytujący rozdział w rozgrywkach zombie Call of Duty: Infinite Warfare, w którym makabryczna opowieść przenosi graczy w nową dekadę: lata 90-te. Powraca łotr Willard Wyler, tajemniczy reżyser filmowy, który tym razem uwięził bohaterów w kolejnym ze swoich chorych horrorów. Powrócą też cztery grywalne postacie z pierwszej opowieści, ale w nowych, niesamowitych rolach. Dowiedzą się więcej o złowrogich planach Wylera i zmierzą się z zupełnie nowymi rodzajami nieumartych, panoszącymi się w opuszczonym, letnim kurorcie przejętym przez zombie i przemienionym w techno iluzję. Rave w Redwoods to pełna akcji, przerażająca jazda z niesamowitymi zwrotami akcji, niespodziankami i mnóstwem ukrytych elementów, które mogą znaleźć gracze.

A oto i nowe mapy:

  • Noir – Mroczna, brudna mapa miejska, inspirowana futurystycznym Broolynem nocą. Noir to klasyczna trójtorowa mapa osadzona w dystopijnej przyszłości, pełna kawiarenek i parków otaczających brutalną strefę wojny w samym centrum miasta.
  • Neon – Wirtualne centrum treningowe przeznaczone do szkolenia w walce w terenie zurbanizowanym. Neon to wyjątkowa, cyfrowa arena walki, na której niespodziewanie pojawiają się samochody i inne obiekty, a pokonani wrogowie rozpadają się na setki pikseli. Pole widzenia na środkowym torze sprzyja graczom atakującym z dużej odległości, a zewnętrzne krawędzie mapy pozwalają przeprowadzać szybkie kontrataki w bezpośrednim kontakcie z wrogiem.
  • Renaissance – Mapa osadzona w północnych Włoszech, gracze walczą ze sobą na wąskich uliczkach Wenecji, otoczonych przez architekturę klasyczną i budynki wymuszające nieustanne działanie pośród kanałów i zabudowy tego słynnego miasta.
  • Dominion – Odświeżona klasyczna mapa Afghan z Modern Warfare 2, teraz osadzona na Marsie. W Dominion zachowano wszystkie pamiętne miejsca i klimat rozgrywki oryginału, z rozbitym statkiem w samym środku i z kilkoma poprawkami przeznaczonymi do korzystania z zalet nowego systemu ruchu.
najnowsze