Felieton

Wypad do lasu w nowej lokacji z Escape from Tarkov - galeria świeżych screenów

Paweł Pochowski, 17 grudnia 2016 11:00 0

Twórcy gry dodali do niej nową lokację w związku z przejściem w fazę rozszerzonej alfy. Następnym krokiem będzie już beta.

Battlestate nieustannie pracuje nad Escape from Tarkov, szlifując poszczególne elementy gry, w tym także jej oprawę wizualną. Produkcja od samego początku przyciągała wzrok potencjalnych graczy zaawansowaną grafiką i trzeba przyznać, że choć od ujawnienia pierwszych informacji na jej temat minie niedługo rok nic nie traci ze swojego uroku. Tym razem deweloperzy gry prezentują screeny z małego spaceru po lesie, bo tak nazywa się prezentowana na nich mapa - ulokowano ją na obrzeżach miasta Tarkov. Przyjrzycie się opuszczonym budynkom, zachodowi i wschodowi słońca, zerkniecie na miejsce katastrofy samolotu oraz zobaczycie jak wyglądają lokacje oglądane w trybie noktowizji.

Co do Escape from Tarkov, to gra właśnie przeszła w fazę "poszerzonej alfy", jak zakomunikowali deweloperzy w nowym wpisie na jej oficjalnej stronie. Oznacza to, że dostępna dla wybrańców wczesna wersja doczekała się właśnie nowej, prezentowanej na screenach lokacji, systemu psucia się i naprawiania broni, poprawek w fizyce oraz możliwości tworzenia grup, by wspólnie wypadać na raidy. Dodatkowo twórcy od tego momentu znoszą zakaz publikacji screenów i wideo z wersji alfa, oznacza to, że gracze mogą w końcu pochwalić się swoimi materiałami na forach czy youtube. Z tego miejsca następnym krokiem będzie już wersja beta. Czekacie?

Prezentacja świata Remnant: From the Ashes – nowego projektu twórców Darksiders III – na kolejnym zwiastunie
Hell Let Loose – znamy oficjalną datę premiery w Steam Early Access
FunCom wyprodukuje kilka gier na motywach Diuny Herberta
Sieciowa strzelanina Tannenberg zadebiutowała na Steam
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.