Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Patch do No Man's Sky - mały krok w długiej podróży. Hello Games przerywa milczenie

Patryk Purczyński
2016/11/25 20:12

Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem Hello Games okopało się w biurze i ciężko pracowało nad poprawą sytuacji. Jak wyjdzie? Przekonamy się niebawem.

Patch do No Man's Sky - mały krok w długiej podróży. Hello Games przerywa milczenie

Foundation Update - pod taką nazwą ukaże się najnowsza aktualizacja No Man's Sky. Nie będzie to zwykła łatka, ale patch, który nie dość, że naprawi kluczowe, wyleje też fundamenty pod dalsze zmiany w grze. Na dobry początek Hello Games zaserwuje użytkownikom podstawowe możliwości budowania bazy. Wkrótce mamy poznać bliższe szczegóły na temat patcha, a i na jego premierę nie powinniśmy długo czekać.

"Po pięciu latach intensywnej produkcji, od razu po premierze No Man's Sky zespół spędził sześć tygodni na aktualizowaniu gry siedmioma łatkami na obie platformy (ostatnia z nich oznaczona numerem 1.09 pojawiła się 24 września). Naprawiły one najczęstsze i najbardziej doskwierające błędy występujące po ukazaniu się gry na rynku. Kolejne dziewięć tygodni nasz mały zespół spędził na rozwoju, testowaniu i certyfikowaniu Foundation Update" - wyjaśnia Hello Games w opublikowanym oświadczeniu.

GramTV przedstawia:

"Nie będzie to nasza największa aktualizacja, ale to początek czegoś. Dyskusje na temat No Man's Sky od jego premiery były intensywne i pełne emocji. Zamilkliśmy, ale słuchaliśmy z uwagą i skupiliśmy się na poprawianiu gry, którą nasz zespół kocha i żywi względem niej ogromną pasję. Niezależnie od tego, czy opinie były pozytywne czy negatywne, zostaliście usłyszani i naprawdę pomogliście sprawić, że gra będzie lepsza dla wszystkich. Ta aktualizacja będzie pierwszym, małym krokiem w długiej podrózy. Mamy nadzieję, że do nas dołączycie" - dodają twórcy No Man's Sky.

Komentarze
4
Kafar
Gramowicz
26/11/2016 08:45

Ogólnie nie widziałem tak źle ocenianej gry na steamie. Może jest.. po prostu ja nie widziałem ;DSam wpadłem z NMS na PS4, na szczęście sprzedałem bardzo szybko, ze stratą 30 zł. Nie tknę tej gry drugi raz nawet gdyby miała oceny na poziom 90+

dariuszp
Gramowicz
26/11/2016 05:56

W zasadzie nie mają wyjścia. W innym wypadku to była ich ostatnia gra. Nikt normalny w nich nie zainwestuje skoro rozwalili taki Hype Train.Rozumie gdyby gra tylko nie spełniała marzeń użytkowników. Ale oni zwyczajnie kłamali na każdym kroku.

Reclawyx_Sabre
Gramowicz
26/11/2016 01:16

Na razie zeszli z ceną do 35$, zatem trend w rozwoju gry liczony ilorazem zawartość/cena zmierza w dobrym kierunku. Ale trudno raczej sobie wyobrazić, by w przewidywalnym czasie wyszli z tego dna, po którym obecnie szorują statystyki aktywnych użytkowników na Steamie.

Revan91
Gramowicz
25/11/2016 21:12

Ta gra powinna dostać jakiś liniowy patch 200 GB żeby dodać ten obiecany content, ciekawe czy developerom starczy odwagi i zapału aby się wygrzebać z tej dziury.