News

Ubisoft rozdaje 30 prezentów na swoje 30-lecie

LM, 24.11.2016 11:42 15

Akcja trwa od dzisiaj do 23 grudnia.

Ubisoft konsekwentnie wykorzystuje jubileusz istnienia firmy, żeby poprawić swój wizerunek wśród graczy. Dziś na stronie wydawcy rozpoczęła się kolejna akcja, w ramach której przez najbliższe 30 dni, wszyscy którzy zalogują do swojego konta Ubisoft będą mogli otrzymać specjalne prezenty.

Udostępnione na stronie wydarzenia informacje sugerują, że danego dnia każdy z zalogowanych użytkowników będzie miał możliwość zdobycia tego samego prezentu (nie zostało to jasno sprecyzowane). Ubisoft zastrzega jednak, że dla niektórych produktów przewidziana jest ograniczona liczba egzemplarzy i w tej sytuacji decyduje kolejność zgłoszeń. Poza tym niektóre prezenty mogą być przypisane do konta nawet kilka dni po terminie w którym się ukazały, a wybrane będą dostępne bez limitu sztuk, ale tylko w określonym czasie. Wszystko sprowadza się do tego, że zainteresowani gracze muszą śledzić stronę akcji na bieżąco, żeby załapać się na wszystkie atrakcje. Dodatkowo niektóre prezenty mogą być zastrzeżone jedynie dla pełnoletnich graczy, a inne, tylko w wybranym regionie. Otrzymane podarunki przypisane są do konta i nie można ich sprzedawać, a do skorzystania z akcji niezbędne jest założenie darmowego konta na stronie wydawcy.

Pierwszym prezentem, który otrzymałem, jest gra Rayman Classic na urządzenia przenośne. Jeśli zgarnęliście coś innego, to dajcie znać w komentarzach, gdyż może to oznaczać, że przydział podarunków jest losowy. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

najnowsze