Informacje

Torment: Tides of Numenera – zobacz klasę Glaive na nowym zwiastunie

... LM

W najnowszym RPG od inXile znajdzie się miejsce dla urodzonych wojowników.

Premiera Torment: Tides of Numenera zbliża się wielkimi krokami, więc nie dziwi nas fakt, że Techland nie skąpi nam materiałów dotyczących gry. Tydzień temu na oficjalnym kanale wydawcy w serwisie Youtube pojawił się zwiastun poświęcony klasie magów Nano, a dzisiaj, zgodnie z obietnicą, możemy Wam zaprezentować kolejną – Glaive.

Jest to klasa elitarnych wojowników Dziewiątego świata, która z pewnością trafi w gusta graczy lubujących się w brutalnych rozwiązaniach w kontakcie z przeciwnikiem. Bohater reprezentujący omawianą klasę będzie przede wszystkim zadawał znaczne obrażenia fizyczne, ale też jako jedyny, będzie mógł wyprowadzać dwa uderzenia w czasie jednej tury. Klasa Glaive może korzystać z szerokiego asortymentu śmiercionośnych narzędzi lub walczyć wręcz, a twórcy nie poskąpili jej też wysokiego współczynnika obrony. Jak możecie zobaczyć na powyższym materiale, rozwój klasy Glaive polega na zachowaniu równowagi pomiędzy siłą a szybkością.

Torment: Tides of Numenera zmierza na komputery osobiste i konsole ósmej generacji, a na rynek ma trafić w pierwszym kwartale 2017 roku.

Najnowsze
Lubisz nas?