Informacje

Bany na konsole w Destiny dla niereformowalnych

...

Jeżeli w wyniku oszukiwania macie zbanowanych już kilka kont w Destiny, spodziewajcie się bardziej radykalnych działań Bungie.

Bany na konsole w Destiny dla niereformowalnych - obrazek 1

Najcięższy wymiar kary w postaci zbanowania konsoli z Destiny wymierza w ten weekend Bungie. - Rozdajemy dziś bany na konsole w przypadku urządzeń z historią zbanowanych lub ograniczonych kont. Oszuści strzeżcie się - ostrzeżenie tej treści opublikował na Twitterze Chris Shannon, menedżer społecznościowy w studiu odpowiedzialnym za sieciową strzelankę. Oczywiście na skruchę jest już za późno. Być może takie działanie odstraszy od występków innych użytkowników.

Najpoważniejszym przewinieniem jest "stosowanie modyfikacji lub zakłócanie sieciowej płynności Destiny z zamiarem zepsucia zabawy innym graczom lub zyskanie przewagi w grze". W zależności od tego, jaki jest kaliber wykroczenia, Bungie przewiduje różne rodzaje kar: od ograniczenia poszczególnych aktywności w grze i dostępu do związanego z nimi wyposażenia, poprzez zbanowanie konta w grze, konta na Xbox Live / PlayStation Network aż po zbanowanie całej konsoli.

Ten ostatni krok podejmowany jest w przypadkach, gdy jedno urządzenie ma w swojej historii zapisane kilka banów na konta XBL/PSN lub gdy konsola lub firmware zostały zmodyfikowane.

Najnowsze
Lubisz nas?