Nowa gra Ubisoftu z Watch Dogs 2 jest prawdziwa

Paweł Pochowski, 16 listopada 2016 09:50 0

Niestety, to wcale nie tak pewne, że zobaczymy ją na E3 - ani czy zobaczymy ją w ogóle.

Dwa dni temu pisaliśmy o misji z Watch Dogs 2, w której główny bohater wykrada z serwera zwiastun nowej gry Ubisoftu. Zgodnie z przewidywaniami kolejne źródła potwierdziło, że nie jest to fake, a prawdziwa, istniejąca naprawdę gra o nazwie Pioneer, która przechodzi jednak przez trudne momenty. Wygląda na to, że gra może zadebiutować później niż wydawca by chciał, o ile w ogóle pojawi się na rynku.

Jak donosi kotaku.com aż dwa kolejne źródła potwierdziły prawdziwość hty, dodając jednak, że ma on swoje problemy. - Ten projekt miał być zapowiedziany w przyszłym roku. Tak jednak się nie stanie, a Pioneer jest obecnie "przerabiany" - twierdzi jeden z anonimowych informatorów dodając, że przez ostatnie miesiące Ubisoft wymienił większość ważnych stanowisk przy tej grze. - Kiedy zdecydowali się zrobić ten easter egg w Watch Dogs 2 nie wiedzieli jeszcze, że sprawy potoczą się w ten sposób. Wyszło trochę dziwnie - powiedział drugi z informatorów.

Ubisoft póki co odmawia komentarza. A my zastanawiamy się czy problemy Pioneer nie wynikają przypadkiem ze sprawy naginania faktów przez deweloperów No Man's Sky.

The Division 2 z oficjalnym zwiastunem gry wieloosobowej
Dyrektor kreatywny Assassin's Creed Odyssey przeprasza za sposób przedstawienia romansów w DLC
Nowy bohater w For Honor – Vortiger the Black Prior – na kinowym zwiastunie
Znamy wymagania sprzętowe Far Cry: New Dawn na PC
najnowsze