Nowa gra Ubisoftu z Watch Dogs 2 jest prawdziwa

Paweł Pochowski, 16 listopada 2016 09:50 0

Niestety, to wcale nie tak pewne, że zobaczymy ją na E3 - ani czy zobaczymy ją w ogóle.

Dwa dni temu pisaliśmy o misji z Watch Dogs 2, w której główny bohater wykrada z serwera zwiastun nowej gry Ubisoftu. Zgodnie z przewidywaniami kolejne źródła potwierdziło, że nie jest to fake, a prawdziwa, istniejąca naprawdę gra o nazwie Pioneer, która przechodzi jednak przez trudne momenty. Wygląda na to, że gra może zadebiutować później niż wydawca by chciał, o ile w ogóle pojawi się na rynku.

Jak donosi kotaku.com aż dwa kolejne źródła potwierdziły prawdziwość hty, dodając jednak, że ma on swoje problemy. - Ten projekt miał być zapowiedziany w przyszłym roku. Tak jednak się nie stanie, a Pioneer jest obecnie "przerabiany" - twierdzi jeden z anonimowych informatorów dodając, że przez ostatnie miesiące Ubisoft wymienił większość ważnych stanowisk przy tej grze. - Kiedy zdecydowali się zrobić ten easter egg w Watch Dogs 2 nie wiedzieli jeszcze, że sprawy potoczą się w ten sposób. Wyszło trochę dziwnie - powiedział drugi z informatorów.

Ubisoft póki co odmawia komentarza. A my zastanawiamy się czy problemy Pioneer nie wynikają przypadkiem ze sprawy naginania faktów przez deweloperów No Man's Sky.

Starlink: Battle for Atlas trafi na PC w przyszłym tygodniu
The Division 2 zdominowało marzec w USA
Assassin's Creed Unity zbombardowane na Steam pozytywnymi recenzjami
Pierwszy rajd w The Division 2 dopiero w maju
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.