Felieton

Rainbow Six Siege dostępne za darmo przez weekend

Małgorzata Trzyna, 11 listopada 2016 14:45 0

Z okazji zbliżającej się premiery Operation Red Crow, Ubisoft ogłosił, że w Rainbow Six Siege można grać bezpłatnie do 13 listopada.

W dniach 10-13 listopada Rainbow Six Siege jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich użytkowników PC (Uplay, Steam) oraz po raz pierwszy także PlayStation 4 - ogłosił Ubisoft. Darmowy weekend poprzedza wydanie Operation Red Crow, które trafi na PC, PS4 i Xboksa One 17 listopada.

Operation Red Crow jest czwartym, dużym dodatkiem do gry, wprowadzającym dwóch nowych operatorów (Hibana i Echo), nową mapę (Skyscraper) oraz nowe elementy rozgrywki. 17 listopada nowymi operatorami zagrają posiadacze Season Passa, zaś pozostali gracze poczekają na możliwość odblokowania ich za kredyty R6 lub Renown tydzień dłużej - do 24 listopada.

Operation Red Crow będzie prezentowane w najbliższą niedzielę na twitch.tv/rainbow6, o godzinie 18:45 czasu polskiego (9:45 rano PT). Natomiast przez cały weekend na tym kanale będą transmitowane finały Rainbow Six Siege Pro League Season 3.

Assassin's Creed Unity zbombardowane na Steam pozytywnymi recenzjami
Pierwszy rajd w The Division 2 dopiero w maju
Ubisoft rozdaje za darmo Assassin's Creed Unity na PC przez tydzień
Assassin's Creed Unity może się przydać przy odbudowie Notre Dame
najnowsze