News

W 2017 ukaże się kolejna gra w uniwersum Metro?

LM, 09.11.2016 10:30 2

Podczas ostatniej aktualizacji oferty na stronie metro2035, pojawiła się też informacja o grze.

Na stronie poświęconej książkom i grom osadzonym w uniwersum Metro pojawiła się możliwość zakupu w przedsprzedaży, angielskiego przekładu ostatniej książki z trylogii Metro autorstwa Dimitry Glukhovky’iego. Okazało się jednak, że tuż pod miejscem, które zajmuje książka na osi czasu, pojawiła się zapowiedź kolejnej gry w uniwersum Metro, która ma się ukazać w przyszłym roku.

Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że studio 4A Games pracuje nad dwiema grami, z których jedną z pewnością jest oficjalnie zapowiedziana Arktika.1. W obliczu najnowszych doniesień możemy przypuszczać, że drugim projektem jest kolejny tytuł osadzony w uniwersum trylogii Metro 2033-2035. Poczekamy jeszcze na oficjalną zapowiedź po stronie studia bądź wydawcy, ale wielbiciele serii mogą już zacierać ręce.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.