News

Witajcie na wyspie Hokkaido - dziś premiera ostatniego epizodu pierwszego sezonu Hitmana

Małgorzata Trzyna, 31.10.2016 13:10 10

Z okazji premiery ostatniego epizodu, w sieci pojawił się zwiastun, pozwalający rzucić okiem na japoński, nowoczesny szpital.

Pierwszy epizod Hitmana ukazał się w marcu tego roku. Od tamtej pory aż do dzisiejszego dnia Agent 47 miał ręce pełne roboty i polował na różne cele na całym świecie. Dziś gracze będą mogli udać się wraz z nim na japońską wyspę Hokkaido, gdzie zapolują na dwie nowe ofiary. Ostatni epizod pierwszego sezonu wprowadzi misję fabularną Situs Inversus, 7 Okazji (Opportunities), 70 wyzwań, strój - Pacjent VIP, 7 nowych osiągnięć i 20 poziomów Hokkaido Mastery. Posiadacze wersji na PS4 otrzymają także kolejny kontrakt na cel z "Szóstki Sarajewa" - The Controller. Nowe wyposażenie zdobyte podczas wykonywania zadań będzie można wykorzystać także w poprzednich misjach.

Epizod 6 będzie dostępny od godziny 15:00 czasu polskiego. Od 11:00 serwery gry są niedostępne w ramach przygotowania na premierę, ale gracze mogą zacząć wstępnie pobierać aktualizację ważącą - w zależności od platformy - 6-8GB (szczegółowe informacje o wprowadzonych zmianach i poprawkach błędów można znaleźć na oficjalnej stronie gry). Nowy epizod wraz z aktualizacją waży natomiast 12-14GB.

Pudełkowa wersja pierwszego sezonu Hitmana, zawierającego wszystkie epizody, ukaże się 31 stycznia.

najnowsze