News

Zremasterowany Skyrim już dostępny do pobrania na PC

LM , 26.10.2016 11:45 38

Już dzisiaj Skyrim Special Edition pojawi się w bibliotekach Steam.

Jeśli z niecierpliwością czekacie na przetestowanie zremasterowanego Skyrima na swoich blaszakach, to ta nowina z pewnością Was ucieszy. Oficjalna premiera The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition jest dopiero za dwa dni, ale Bethesda potwierdziła, że użytkownicy komputerów osobistych maksymalnie w ciągu najbliższej doby będą mogli pobrać grę. Proces aktualizacji w bibliotekach Steam został rozpoczęty, więc musicie uzbroić się w cierpliwość, a gra niedługo pojawi się na Waszych kontach.

Warto mieć na uwadze, że zremasterowanego Skyrima bezpłatnie otrzymają wszyscy właściciele oryginalnej wersji gry w edycji Legendarnej lub z kompletnym pakietem oficjalnych dodatków (Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn). Jeśli do dnia dzisiejszego nie dysponujecie jednym z wymienionych pakietów, to nic straconego. Gra w edycji Specjalnej zostanie podpięta do Waszego konta w ciągu 36 godzin od spełnienia warunków wymaganych do jej otrzymania.

Przypomnijmy, że The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition to przede wszystkim poprawa jakości wizualnej gry wraz z przeniesieniem jej na DirectX 11, więc koniecznie sprawdźcie kompatybilność karty graficznej z nowszym API przed instalacją. W przeciwnym wypadku nawet nie uda Wam się uruchomić gry. Głównym celem Special Edition było przeniesienie piątej odsłony Skyrima na konsole ósmej generacji, dla których udostępniono również możliwość korzystania z nieoficjalnych modyfikacji do gry. Zobaczcie najnowszy zwiastun gry lub dowiedzcie się kilku istotnych informacji o tworzeniu modyfikacji na konsole.

najnowsze