Odświeżona wersja The Silver Case trafi także na PS4

Paweł Pochowski
2016/10/21 08:25
0
0

Gra po piętnastu latach od swojej japońskiej premiery trafiła w tym miesiącu na PC jako remaster. Na PlayStation 4 zadebiutuje w przyszłym roku.

Odświeżona wersja The Silver Case trafi także na PS4

The Silver Case to produkcja, która w oryginalnej wersji ukazała się na PlayStation 1 i to dodatkowo jedynie w Japonii, a opracowało ją studio Suda51, a więc twórcy znani chociażby z Flower, Killer 7 czy Lollipop Chainsaw. Po 15 latach gra ukaże się wreszcie na zachodzie i zaprezentuje szerszemu gronu graczy - pecetowa wersja HD zadebiutowała dosłownie kilka dni temu, natomiast Sony poinformowało na swoim blogu, że remaster ukaże się w przyszłym roku także na PS4.

The Silver Case to połączenie komiksu z przygodową grą detektywistyczną. Gracz jako członek specjalnej jednostki stara się rozwiązać sprawę zagadkowych morderstw nawiedzających miasto - podejrzewa się, że ma z nimi związek Kamui Uehara, legendarny morderca na zlecenie, ale nikt tak naprawdę nie wie kim on jest ani do czego jest zdolny. Spodziewajcie się wciągającej i raczej przyciężkawej pod względem klimatu zabawy. Trzymajcie zwiastun, który pokaże Wam z czym to się je. Więcej informacji natomiast, na oficjalnej stronie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!