News

Capcom startuje z serią krótkich filmów The World of Resident Evil 7

Małgorzata Trzyna, 15.10.2016 15:49 0

Jak dotąd udostępniono dwa epizody - Mysterious Caller i Shotgun In The Box.

Capcom udostępnił dwa pierwsze, krótkie wideo z serii "The World of Resident Evil 7". W pierwszym z nich, zatytułowanym "Mysterious Caller", w centrum uwagi znalazły się dzwoniące telefony. Nie wiadomo, kto dzwoni i chyba nie jesteśmy do końca pewni, czy chcemy odebrać i usłyszeć głos tajemniczego rozmówcy.

Drugie, równie krótkie wideo - "Shotgun In The Box" - pokazuje proces wyciągania ze skrzyni strzelby i amunicji. Broń z pewnością się przyda, choć będziemy musieli zadbać, by nie zabrakło nam amunicji w krytycznym momencie.

Resident Evil 7 zmierza na PC, PS4 i Xboksa One. Premiera planowana jest na 24 stycznia 2017. W grze nie znajdziemy żadnych trybów sieciowych - jak wyjaśnił producent, Masachika Kawata, samotna rozgrywka najlepiej pasuje do horroru i zapewnia najbardziej intensywne wrażenia. Gra zaoferuje liniową fabułę oraz możliwość korzystania z automatycznych i ręcznych zapisów, przy czym na najwyższym poziomie trudności system zapisów "nie będzie zbyt miły dla gracza".

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.