Chivalry: Medieval Warfare i Smash + Grab za darmo przez weekend na Steam

LM
2016/10/14 09:55
0
0

Przez najbliższe kilka dni będzie można bezpłatnie przetestować gry na platformie Steam.

Platforma Steam ma to do siebie, że co jakiś czas oferuje graczom możliwość przetestowania wybranych gier w czasie weekendu, by podsunąć im potem całkiem niezłą promocję na zakup testowanych produktów.

Chivalry: Medieval Warfare i Smash + Grab za darmo przez weekend na Steam

Pierwszym z tytułów dostępnych za darmo w weekend jest Chivalry: Medieval Warfare, czyli nastawiona na zabawę wieloosobową gra osadzona w średniowiecznych realiach. W czasie rozgrywki wcielamy się w rycerza i jak przedstawiciel jednej z dwóch walczących stron trafiamy bezpośrednio na pole bitwy, by stawić czoła przeciwnikom. Rozgrywkę prowadzimy z perspektywy pierwszej osoby, a gra może pochwalić się wieloma trybami rozgrywki i całkiem niezłą oprawą graficzną. Tytuł możemy testować do niedzieli, a do poniedziałku możemy go nabyć na Steam za około 10 zł.

GramTV przedstawia:

Druga darmowa produkcja to znajdująca się jeszcze w usłudze Early Access gra Smash+Grab. Tytuł koncentruje się na zabawie wieloosobowej i przenosi nas w niedaleką, ale niezbyt świetlaną przyszłość, gdzie władze nad światem sprawują rozmaite korporacje. Poza tym produkcja oferuje symetryczny tryb wieloosobowy dla dziesięciu graczy, gdzie celem potyczki jest kradzież jak największej liczby fantów. Grę możemy testować i zakupić w promocji za około 70 zł do wtorku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!