Finał sezonu Hitmana na koniec października. Zobacz teaser

Patryk Purczyński
2016/10/12 18:13
0
0

Hokkaido, czyli kulminacja wszystkiego, czego nauczyliśmy się do tej pory, nadchodzi wielkimi krokami. Jesteście gotowi na finał sezonu Hitmana?

Finał sezonu Hitmana na koniec października. Zobacz teaser

31 października na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4 ukaże się szósty i zarazem ostatni epizod tego sezonu Hitmana, Hokkaido. Jego akcja toczyć się będzie w podziemiach szpitala GAMA. Agent 47 musi tam zlikwidować dwa ostatnie cele. Przy okazji premiery gry narosło sporo kontrowersji. Teraz IO Interactive do nich wraca i pokrótce podsumowuje minione miesiące.

- Pójście w stronę pełnej cyfryzacji i podzielenia Hitmana na epizody było decyzją odważną i taką, która zmienia sposób, w jaki robimy gry. Dla nas jest to znaczący sukces - stwierdził Hannes Seifert, szef duńskiego studia. - Pragnę mocno podziękować wszystkim graczom za umożliwienie tego. Razem zbudowaliśmy i przeszliśmy przez największe i oferujące największą wartość przy ponownej rozgrywce lokacje w historii Hitmana, dodając nową żywą zawartość w każdym tygodniu od premiery. Choć kończymy już pierwszy sezon, to dopiero początek naszego wciąż rosnącego świata asasynacji - dodał.

GramTV przedstawia:

To nie pierwsze tego typu deklaracje. Przypomnijmy, że piąty odcinek, którego akcja toczy się w Kolorado, zadebiutował pod koniec września. Poniżej prezentujemy teaser szóstego epizodu Hitmana, Hokkaido.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!