WRC 6 debiutuje z rykiem silników - zobacz zwiastun premierowy

Małgorzata Trzyna
2016/10/08 18:30
1
0

Auta w WRC 6 już czekają, by zasiąść za ich kierownicami i zacząć ścigać się po asfalcie, na szutrze, w błocie i w śniegu.

Fani Rajdowych Mistrzostw Świata i wyścigów samochodowych doczekali się wreszcie premiery WRC 6, które ukazało się na PC, PS4 i Xboksie One. Od teraz każdy gracz może stać się częścią świata WRC - do gry przeniesiono kierowców, samochody oraz 14 rajdów obecnego sezonu, w tym Rajd Polski.

GramTV przedstawia:

Gra pozwala bawić się w rozbudowanym trybie kariery i ścigać się w trybach wieloosobowych, także na podzielonym ekranie. W WRC 6 można zasiąść w rajdówkach zespołów z WRC, WRC 2 i Junior WRC. W grze dostępne są dwie rodzime ekipy: Hubert Ptaszek/Maciej Szczepaniak oraz Łukasz Pieniążek/Przemysław Mazur. Łączna długość tras wynosi aż 400 km. Gracze mogą liczyć również na Super Odcinki Specjalne, odwzorowane w skali 1:1, nowy system notatek pilota, oraz zmiany w fizyce pojazdu i silniku graficznym.

WRC 6 debiutuje z rykiem silników - zobacz zwiastun premierowy

Komentarze
1
noico
Gramowicz
09/10/2016 11:31

całkiem przyjemnie się gra, próbowałem grać na padzie od x360 oraz na logitech dfgt i miło. Nie ma porównania do Dirt Rally, ale taka bardziej arcadowa rajdówka również potrafi ucieszyć.