Robo Recall to nowa gra od Epic Games powstająca z myślą o VR - zobacz zwiastun

Małgorzata Trzyna
2016/10/08 17:15
1
0

Robo Recall będzie pierwszoosobową strzelanką, darmową dla wszystkich posiadaczy Oculus Rift.

Podczas Oculus Connect 3 Epic Games zapowiedziało dynamiczną, pierwszoosobową strzelankę Robo Recall, która zrobi użytek z kontrolerów Oculus Touch. W grze będziemy mogli przemierzać wirtualne otoczenie, strzelać do rozmaitych, wrogich robotów i rozbudowywać swój arsenał o coraz nowsze rodzaje broni, które przydadzą się podczas wykonywania coraz bardziej wymagających misji.

- VR pozwala uzyskać wyższy poziom immersji niż kiedykolwiek wcześniej - powiedział producent, Tommy Jacob. - Naszym celem jest wykorzystać te narzędzia w Robo Recall, by stworzyć niezrównaną, zapadającą w pamięć i regrywalną produkcję, która zdefiniuje nową generację strzelanek.

GramTV przedstawia:

Robo Recall, oparte na silniku Unreal Engine 4, będzie darmowe dla wszystkich posiadaczy Oculus Rift. Premiera gry przewidywana jest na początek 2017 roku.

Robo Recall to nowa gra od Epic Games powstająca z myślą o VR - zobacz zwiastun

Warto również przypomnieć, że twórcy The Order: 1886 zapowiedzieli swój pierwszy tytuł na VR - Lone Echo - którego data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Na Oculus Rift zmierza także Arktika.1 od 4A Games, która ukaże się w drugim kwartale 2017 roku.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
08/10/2016 23:04

Wygląda...świetnie. Jestem oczarowany, chciałbym to ustrojstwo założyć na głowę i zobaczyć z czym to się je.