Informacje

Dungeon Keeper za darmo w prezencie na Originie

3

Ubisoft szaleje ostatnio z urodzinowymi prezentami, ale i EA przecież co jakiś czas dokarmia graczy nowym klasykiem. Przyszedł czas na Dungeon Keeper.

Dungeon Keeper za darmo w prezencie na Originie  - obrazek 1

Dungeon Keeper przez ostatnie lata został prawie całkowicie zapomniany przez EA, poza małym wyjątkiem, gdy próbowano grę przenieść na urządzenia mobilne w wersji F2P, ale efekt był średni. Jeśli EA tak ma zamiar traktować Dungeon Keeper, to już lepiej niech zostawią go w spokoju, a graczom dadzą po prostu szansę na zabawę z oryginalną częścią. A jest ku temu idealna okazja, bo właśnie w ramach kolejnego klasycznego prezentu na Originie udostępniło produkcję całkowicie za darmo.

Produkcja nie jest oczywiście nowa, ale podana w oryginalnej wersji nadal smakuje świetnie i pozwala przypomnieć sobie dawną rozgrywkę.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Boski-Grzechu

gog dawał za darmo dawno temu...

Odpowiedz
G Blackhand

Jakiś czas temu odświeżyłem sobie tę grę (GOG :P), przeszedłem do samego końca. Co prawda niektóre misje oskryptowane w taki sposób, że jak się nie idzie "jedyną słuszną ścieżką" (ufortyfikowanie hero gates czy lochu oponenta, rozkopanie określonego obszaru przedwcześnie itd), to jest bardzo trudno, do tego AI oszukuje (w ostatniej misji w ogóle złota nie wydobywało, a trenowało stwory i rozbudowywało loch), ale mimo to moc jest :P. Jest coś takiego w tej grze, że nie zostawia się jej po 5 minutach od zainstalowania mimo koszmarnej jak na dzisiejsze standardy oprawy wizualnej. W DK2 pewne rzeczy rozwiązano lepiej (magia), ale nie potrafię wybaczyć zdegradowania Horny'ego do formy zaklęcia i braku smoków.

Odpowiedz
Zeus_Ex

Jedynka DK to była moja pierwsza legalnie kupiona gra na PC. Musiałem ją z DOSa odpalać bo spod Windows wymagała aż 16 megabajtów ramu, a ja miałem 8... Łza się w oku kręci ;)

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?