Kolejna ekskluzywna wersja Xbox One S - tym razem w stylu Lamborghini Centenario

Paweł Pochowski
2016/09/27 18:25
2
0

Mniej efekciarstwa, ale za to więcej włoskiego stylu.

Kolejna ekskluzywna wersja Xbox One S - tym razem w stylu Lamborghini Centenario

Premiera Forza Horizon 3 stała się powodem pojawienia się ekskluzywnych wersji Xboksa One S. O pierwszej z nich pisaliśmy już wcześniej - Audi R8 Edition wygląda niczym przód tytułowego auta i choć dla niektórych jest to kloc, z całą pewnością posiadanie takiej konsoli to gratka dla fanów motoryzacji. Niestety, dostępna jest ona tylko w Niemczech.

Okazuje się jednak, że przygotowano kolejną motoryzacyjną wersję Xboksa One - tym razem inspirowaną Lamborghini Centenario. Bryła konsoli nie została zmodyfikowana w tak efekciarski sposób, ale za to bardzo stylowo nawiązuje ona do włoskiego supersamochodu. Wybrzuszenie na górnej powierzchni przypomina maskę samochodu, a dodatkowo znajduje się na nim logo jedynego w swoim rodzaju producenta traktorów - Lamborghini. Efekt podkreślany jest przez żółte dodatki u podstaw konsoli i przy gamepadzie. Zanim jednak zapragniecie mieć taki sprzęt w domu musimy poinformować o kolejnym "niestety" - ten sprzęt zrobiono tylko w jednym egzemplarzu i dostępny jest on tylko w Australii. Można go wygrać w konkursie jeśli kupicie produkcję lub zamówicie ją w sklepie Microsoftu online, ale nie gwarantujemy, że zgłoszenia z innych krajów wezmą udział w losowaniu. Patrzcie i płaczcie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
ribik
Gramowicz
27/09/2016 21:03

Wygląd jaki od początku powinna mieć konsola, ale co z niezawodnością?

czaczi87
Gramowicz
27/09/2016 19:43

Wow, niezły odpust. Nigdy nie zrozumiem jak można kupić sobie koszulkę czy plecak z logiem Porsche, Ferrari czy Lamborghini nie posiadając jednego z samochodów tych marek. Jak dla mnie obciach. Poza tym to wytłoczenie na masce wygląda okropnie i nie jest stylistycznie spójne z jakimkolwiek pojazdem Lamborghini, na pewno nie z Centenario. Porażka.Swoją drogą kilka lat temu sam prawie kupiłem Lamborghini R6, ale ostatecznie zdecydowałem się na Case''a. Oczywiście mówię teraz o traktorach ;)