News

Polowanie na dziesiąty Nieuchwytny Cel w Hitmanie rozpoczęte

Małgorzata Trzyna, 16.09.2016 15:45 2

Tym razem Agent 47 musi udać się do Paryża i w ciągu tygodnia pozbawić życia pewną farmaceutkę.

Dziś rozpoczęło się polowanie na 10. Nieuchwytny Cel w Hitmanie. Na zrealizowanie zadania gracze otrzymują 7 dni (168 godzin) - w tym czasie muszą dobrać się do farmaceutki, na którą otrzymali kontrakt. Jak zawsze, wykonanie misji wymaga starannego planowania i odnalezienia celu bez pomocy instynktu czy mini-mapy. Jeśli poniesiemy porażkę, nie otrzymamy drugiej szansy. Szczegóły dotyczące zlecenia, jak zwykle, otrzymujemy od Diany. Można je przeanalizować zarówno w grze, jak i korzystając z aplikacji towarzyszącej na iOS lub Androida.

Osoby, które z powodzeniem ukończą 5 misji Nieuchwytny Cel, otrzymają strój z Hitman: Rozgrzeszenie, z czarnymi, skórzanymi rękawiczkami. Nagrodą za 10 Nieuchwytnych Celów jest strój z Hitman: Krwawa Forsa, z rękawiczkami, taki jak na poniższej grafice:

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.