Rozdajemy kody do bety Weapons of Mythology - New Age

gram.pl
2016/09/14 11:43

Mamy do rozdania 200 kodów gwarantujących dostęp do zamkniętej bety gry. Testy czas zacząć!

Rozdajemy kody do bety Weapons of Mythology - New Age

Jeśli nie macie pomysłu na dzisiejsze popołudnie, a jesteście wielbicielami MMO, mamy dla Was ciekawą propozycję - rozdajemy 200 kodów, które zagwarantują Wam dostęp do bety gry Weapons of Mythology - New Age.

W trakcie trwania bety gracze będą mogli osiągnąć 30 poziom doświadczenia, wypróbować funkcji w PvE, a także PvP (w tym wypadku należy osiągnąć najpierw wspomniany 30 poziom doświadczenia). Testy już się rozpoczęły, więc spieszcie się z pobieraniem i wskakujecie do gry! Beta zakończy się w ten piątek, 16 września, o godzinie 23:00. Warto się zainteresować, bo otwarta beta Weapons of Mythology - New Age rozpocznie się dopiero w okolicach przełomu października i listopada.

Jeśli zdobędziecie już kod, możecie uruchomić betę. Aby ją aktywować, wystarczy, że będziecie pamiętać o kilku podstawowych krokach:

  • Wejdź na stronę główną gry (link) i kliknij w wielki przycisk Download Now
  • Zostaniesz przeniesiony na kolejną stronę. Wybierz z listy Silver Edition z podpisem Free, następnie kliknij w przycisk Play Now
  • Na następnej stronie wpisz swoje dane i zaakceptuj przyciskiem Register
  • Na kolejnej stronie wciśnij Play Now (nie podawaj jeszcze swojego kodu)
  • Pobierz launcher gry, zainstaluj go i kliknij w ikonę IDC Games na swoim pulpicie
  • Po uruchomieniu powinno pojawić się okno z przyciskiem Pre-Order. Kliknij w ten przycisk i wprowadź kod, który pobrałeś z naszej strony, a następnie potwierdź przyciskiem Exchange
  • Wciśnij przycisk Play Now, który się pojawił i zainstaluj plik. Okno powinno się zamknąć, tak więc ponownie kliknij w ikonę IDC Games na pulpicie. Wciśnij przycisk Play Now i ciesz się rozgrywką!

GramTV przedstawia:

Zainteresowanych uprasza się o pobranie kodu poniżej. Jest ich jedynie 200, więc radzimy pospieszyć się z klikaniem. Życzymy powodzenia na polu bitwy!

Komentarze
2
Bartez_PL
Gramowicz
15/09/2016 10:58

Bartez_PL
Gramowicz
15/09/2016 10:57

gdy chce uruchmic gre pojawiaja sie 2 logotypy a pozniej czarny ekran super gra