Informacje

Kobieta kontra dzicz - poznajcie rezydencję Croftów i wszelkie informacje o nowym wydaniu Rise of the Tomb Raider

...

Posiadacie PlayStation 4 i zastanawiacie się nad zakupem Rise of the Tomb Raider? Ten zwiastun zdecydowanie powstał z myślą właśnie o Was.

Kobieta kontra dzicz - poznajcie rezydencję Croftów i wszelkie informacje o nowym wydaniu Rise of the Tomb Raider - obrazek 1

Woman Vs. Wild to cykl wideopamiętników, w których deweloperzy przybliżali kilka miesięcy temu poszczególne aspekty Rise of the Tomb Raider. Poprzednio cykl zakończył się na trzech odcinkach, ale z okazji nadchodzącej premiery gry na PS4 debiutuje kolejny - poświęcony wszelkim szczegółom dotyczącym gry. Rich Briggs, kierownik do spraw marki w Cyrstal Dynamics, opowiada o scenariuszu, odwiedzanych przez Larę miejscach i rozgrywce, a także specjalnych dodatkach przygotowanych z okazji urodzin marki oraz nadchodzącym DLC Więzki Krwi.

Przypominamy, że Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zadebiutuje już 11 października na konsoli PlayStation 4, natomiast posiadacze przepustki sezonowej do Rise of the Tomb Raider na PC lub Xbox One otrzymają wszystkie dodatki zupełnie za darmo. Reszta będzie musiała za nie dodatkowo zapłacić.

Najnowsze
Lubisz nas?