Miejskie Życie - poznajcie nowy dodatek do The Sims 4

Patryk Purczyński
2016/09/13 19:59
3
0

Simsy przyzwyczaiły do tego, że raczą nas zatrzęsieniem rozszerzeń. Nie dziwi tym samym, że The Sims 4 otrzyma kolejny dodatek, Miejskie Życie.

Miejskie Życie - poznajcie nowy dodatek do The Sims 4

Electronic Arts zapowiedziało Miejskie Życie, nowy dodatek do The Sims 4. Jak informuje wydawca w komunikacie prasowym, Simowie przeniosą się z mieszkania do apartamentu, wybiorą też jedną z trzech ścieżek życiowych związanych z pobytem w aglomeracji. Czekają na nich również nowe rozrywki, jak festiwale uliczne czy bary karaoke. Można się także zatopić w grze na nowej konsoli, upiększyć okolicę efektownym muralem czy spróbować swoich sił w koszykówce.

- Miejskie Życie będzie jednym z najbardziej wciągających dodatków, jakie kiedykolwiek wydaliśmy, a gracze zasmakują tego, co może się stać, gdy Simowie z przedmieść wprowadzają się do miasta – mówi Lyndsay Pearson, starsza producent gry The Sims. - Przez ostatnie dwa lata Maxis wydało ponad 20 darmowych aktualizacji i 13 pakietów, nieustannie wsłuchując się w opinie fanów, aby dać graczom możliwość cieszenia się wciąż świeżym produktem i odkrywania nowych sposobów rozgrywki - dodaje.

GramTV przedstawia:

Poniżej prezentujemy pierwszy zwiastun Miejskiego Życia. Rozszerzenie ukaże się na pecetach i Makach 3 listopada.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
14/09/2016 16:07

Czekajcie czekajcie, czy już czegoś takiego nie było ?

Usunięty
Usunięty
14/09/2016 11:21

> "Przez ostatnie dwa lata Maxis wydało ponad 20 darmowych aktualizacji" O kurde, a mogli> zabić!Chyba zarobić xD

Usunięty
Usunięty
14/09/2016 01:02

"Przez ostatnie dwa lata Maxis wydało ponad 20 darmowych aktualizacji" O kurde, a mogli zabić!
Trwa Wczytywanie