Informacje

Kolejna z darmowych gier od Ubisoftu to The Crew

...

Tytuł będzie można pobrać już w przyszłym tygodniu.

Kolejna z darmowych gier od Ubisoftu to The Crew - obrazek 1

Ubisoft nie przestaje świętować swoich 30 urodzin i cały czas obrzuca swoich klubowiczów kolejnymi darmowymi produkcjami. Po Splinter Cell, Prince of Persia oraz Rayman Origins przyszedł czas na The Crew. To stosunkowo młody tytuł na liście, bo o ile dwie pierwsze gry debiutowały w roku 2003, a Rayman pochodzi z roku 2011, o tyle The Crew debiutowało na rynku zaledwie dwa lata temu.

Aby odebrać swoją darmową grę musicie jedynie zalogować się na stronę klubową Ubisoftu w przyszłym tygodiu i wyrazić chęć dołączenia produktu do swojego konta. The Crew będzie darmowe przez cały miesiąc, począwszy od 14 września. Jeżeli nie pobraliście jeszcze Rayman Origins, spieszcie się, bo nie zostało na to wiele czasu. A gdy ten minie, nie będzie można już otrzymać tego tytułu w ramach prezentu.

Zgodnie z zasadą jednej gry na miesiąc już teraz zacieram ręce z myślą o tym, co będzie udostępnione w październiku. Gry w ramach urodzinowego prezentu Ubisoft zamierza rozdawać do końca tego roku. Jakie tytuły chcielibyście zobaczyć następnie?

Przypominamy, że do The Crew w listopadzie pojawi się nowe DLC.