Cloud Pirates - zostań postrachem przestworzy w nowej, wieloosobowej grze akcji

Małgorzata Trzyna
2016/09/03 17:30
2
0

W Cloud Pirates gracze przeniosą się do świata Sarnaut, składającego się z licznych, dryfujących w powietrzu wysp.

Studio Allods Team i wydawca My.com zapowiedzieli nową, wieloosobową grę akcji Cloud Pirates. Gracze przeniosą się do świata, który w wyniku kataklizmu, jaki zdarzył się tysiące lat wcześniej, został podzielony na liczne, dryfujące wyspy. Ludzie zbudowali więc statki powietrzne, by poruszać się między nimi i rozpoczęli poszukiwania skarbów i artefaktów. Oczywiście, zdobywanie łupów nieodłącznie wiąże się z rywalizacją, więc w grze nie zabraknie dynamicznych bitew, w których będzie można korzystać z różnego rodzaju zaawansowanych technologicznie broni.

GramTV przedstawia:

Gracze pokierują kapitanem okrętu powietrznego, który będzie musiał walczyć o panowanie na niebie. Do wyboru będziemy mieli różne jednostki, zarówno ciężkie i silnie opancerzone okręty, jak i lekkie i zwinne galeony. W miarę postępów, statek będzie można ulepszać i wyposażać w nowe rodzaje broni, odblokowując w ten sposób różne umiejętności. Nie zabraknie też licznych opcji dostosowywania wyglądu okrętów do własnych upodobań. Gra pozwoli również na tworzenie drużyn i tworzenie eskadr, dzięki czemu osoby lubiące kooperację będą mogły połączyć siły, by zmiażdżyć wroga siłą ognia lub przechytrzyć go w inny sposób - w zależności od obranej taktyki.

Premiera Cloud Pirates ma nastąpić jeszcze w tym roku. Zainteresowanych zapraszamy również na stronę gry, gdzie można zapisywać się na zamknięte beta-testy.

Cloud Pirates - zostań postrachem przestworzy w nowej, wieloosobowej grze akcji

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
04/09/2016 09:00

Czyli rozumiem, że singla nie będzie ?

Usunięty
Usunięty
03/09/2016 22:34

Taka zrzynka z Guns of Icarus.