Informacje

Na wirtualny stok w Steep wyjedziemy w grudniu

...

Ubisoft przypieczętował wcześniejsze okienko wydawnicze i ujawnił dokładną datę debiutu Steep - nowej gry skoncentrowanej na sportach zimowych.

Steep połączy w sobie aż cztery sporty ekstremalne - snowboard, narty, wingsuit oraz paralotniarstwo. - obrazek 1
Steep połączy w sobie aż cztery sporty ekstremalne - snowboard, narty, wingsuit oraz paralotniarstwo.

Steep jest jedną z tych produkcji, którym jeszcze przed debiutem nie można wróżyć zbyt świetlistej przyszłości - jakoś gry o zimowych sportach ostatnimi czasy znajdują się w sporej niszy, zainteresowanie nimi jest mocno ograniczone, a czasy popularności SSX-a wspominać można jako złoty okres, który minął i pewnie szybko nie wróci. Mimo to dobrze, że takie gry powstają, bo sam od czasów Shaun White Snowboarding nie miałem okazji poszusować na wirtualnym stoku (no może poza Snow, ale to cały czas beta). Jeżeli Wy także z chęcią sprawdzicie jak koncept otwartego świata i połączenia aż czterech różnych dyscyplin w ramach jednej gry wypadnie w praniu, to wiedzcie, że Steep zadebiutuje na rynku dokładnie 2 grudnia na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, to dodatkowo trzymajcie także zwiastun z Gamescomu, na którego końcu znajdziecie odnośnik do zapisów na betatesty. Wiecie, co z nim zrobić.

Najnowsze
Lubisz nas?