News

Gamescom 2016: NieR: Automata trafi na PC

Patryk Purczyński, 18.08.2016 10:28 1

W przedziwnej formie Platinum Games zapowiedziało pecetową wersję NieR: Automata. Do tej pory gra była planowana tylko na PS4.

Platinum Games wypuściło krótki film, w którym reżyser NieR: Automata Yoko Taro, przebrany za jedną z postaci z gry, tłumaczy swoją absencję na gamescomie. - Powiedziano mi, że muszę odstawić gorzałę, więc tak naprawdę nie widziałem sensu, żeby przyjeżdżać - stwierdza. Wspomina również o tym, że jego wątroba mogłaby nie wytrzymać starcia z pysznym złocistym trunkiem i kiełbaskami, specjalnościami naszych zachodnich sąsiadów.

- Zamiast tego zostanę więc na miejscu i będę nadal ciężko pracował nad NieR: Automata - kontynuuje Taro. - Mówiąc szczerze, wcale nie pracuję aż tak ciężko. Możecie wyczekiwać tej gry jeśli chcecie, ale na waszym miejscu nie wiązałbym z nią przesadnie dużych nadziei - dodaje. Osobliwie humorystyczną wypowiedź wieńczy ważne ogłoszenie, poczynione niejako mimochodem.

NieR: Automata, do tej pory zapowiedziane wyłącznie na PlayStation 4, zjawi się na początku przyszłego roku także na pecetach.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.