News

Gamescom 2016: Little Nightmares od Bandai Namco - trailer, informacje, data premiery

Małgorzata Trzyna, 17.08.2016 21:15 1

Premiery Little Nightmares możemy spodziewać się wiosną 2017. Tymczasem zobaczmy, co czeka nas w grze...

Maw przybywa każdego roku. Zawsze pojawia się w tym samym czasie, lecz nigdy w tym samym miejscu. Pełznie, wlecze się i zanurza swe pazury głęboko pod lśniącą powierzchnią wody. I tkwi tam w ciszy. Czeka.

Wkrótce zaczynają przybywać oni. Goście. Wielcy, przepoceni, głodni goście. Wszyscy zdają się pęcznieć i pękać, z oczami martwymi ze znudzenia. Wloką się kładką do paszczy Mawa. I znikają.

Nikt, kto trafił do paszczy, nie wrócił, by opowiedzieć swą historię, a przynajmniej tak było do tej pory.. .

W Little Nightmares musimy stawić czoła temu, co przerażało nas w dzieciństwie. W grze zwiedzimy uroczy domek dla lalek, miejsce zabaw będące jednocześnie więzieniem. Naszym zadaniem będzie odkryć mroczne sekrety Mawa, unikać potwornych mieszkańców i pomóc Six znaleźć drogę do zewnętrznego świata. Świat Six jest częściowo snem, częściowo koszmarem, tam każdy krok zdaje się być skokiem, cień - nieprzeniknioną ciemnością, każdy pokój - celą, każdy mieszkaniec - zagrożeniem, a wszystko jest zagadką do rozwiązania.

Little Nightmares ukaże się wiosną na PC, PS4 i Xboksie One.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.