Felieton

Gamescom 2016: Beta Nioh rozpocznie się niebawem, zobaczcie nowy zwiastun i screeny

Małgorzata Trzyna, 17 sierpnia 2016 22:10 0

Beta-testy Nioh planowane są na 23 sierpnia-6 września. W tym czasie gracze będą mogli zapoznać się z systemem walki i wyłapać niedociągnięcia.

- Na etapie Nakatsu protagonista William przemierza zdradziecką, górską ścieżkę, by dotrzeć do głębokiej jaskini, gdzie zmierzy się zarówno z ludzkimi przeciwnikami, jak i nadnaturalnymi wrogami, takimi jak uwodzicielska Hinoenma, niebezpieczna Yokai o wyglądzie pięknej kobiety. Po ukończeniu etapu Nakatsu gracze otrzymają DLC Mark of the Strong, dostępne po premierze gry - ogłosiło Koei Tecmo.

- Doświadczenie zdobyte podczas prób Usuki i Nakatsu powinno przygotować najbardziej utalentowanych graczy na jeszcze większe wyzwanie: misję Twilight. Jest to trudne zadanie, w którym ponownie zwiedzicie Usuki lub Nakatsu, gdzie będą czekać silniejsi przeciwnicy i budzące grozę stworzenia, ale też wiele cennych przedmiotów do zdobycia.

Nioh trafi wyłącznie na PS4, premiera przewidywana jest na ten rok. Grę będzie można wypróbować ponownie podczas bety (23 sierpnia - 6 września). W porównaniu z poprzednimi testami, tym razem gracze otrzymają większy wybór broni palnej, a także nowe katany (także dwuręczne), włócznie, topory i młoty.

Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace
Microids zapowiedziało remake XIII – kultowego FPS-a z 2003 roku
Mordhau z oficjalną datą premiery na PC; poznaliśmy wymagania sprzętowe
Redeemer: Enhanced Edition z datą premiery na PC i konsolach
najnowsze