News

Gamescom 2016: Beta Nioh rozpocznie się niebawem, zobaczcie nowy zwiastun i screeny

Małgorzata Trzyna, 17.08.2016 22:10 0

Beta-testy Nioh planowane są na 23 sierpnia-6 września. W tym czasie gracze będą mogli zapoznać się z systemem walki i wyłapać niedociągnięcia.

- Na etapie Nakatsu protagonista William przemierza zdradziecką, górską ścieżkę, by dotrzeć do głębokiej jaskini, gdzie zmierzy się zarówno z ludzkimi przeciwnikami, jak i nadnaturalnymi wrogami, takimi jak uwodzicielska Hinoenma, niebezpieczna Yokai o wyglądzie pięknej kobiety. Po ukończeniu etapu Nakatsu gracze otrzymają DLC Mark of the Strong, dostępne po premierze gry - ogłosiło Koei Tecmo.

- Doświadczenie zdobyte podczas prób Usuki i Nakatsu powinno przygotować najbardziej utalentowanych graczy na jeszcze większe wyzwanie: misję Twilight. Jest to trudne zadanie, w którym ponownie zwiedzicie Usuki lub Nakatsu, gdzie będą czekać silniejsi przeciwnicy i budzące grozę stworzenia, ale też wiele cennych przedmiotów do zdobycia.

Nioh trafi wyłącznie na PS4, premiera przewidywana jest na ten rok. Grę będzie można wypróbować ponownie podczas bety (23 sierpnia - 6 września). W porównaniu z poprzednimi testami, tym razem gracze otrzymają większy wybór broni palnej, a także nowe katany (także dwuręczne), włócznie, topory i młoty.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.