Informacje

Gamescom 2016: nowe screeny z Halo Wars 2 i wideo prezentujące tryb multiplayer

3 Małgorzata Trzyna

Grywalną wersję Halo Wars 2 będzie można wypróbować podczas targów Gamescom.

- Fani w Europie będą mogli jako pierwsi zobaczyć i wypróbować naszą nową mapę multiplayer do Halo Wars 2, Rift, oraz tryb wieloosobowy Strongholds - ogłosiło Creative Assembly. - W sercu tej ekscytującej mapy znajduje się monolityczna struktura Forerunner, czerpiąca moc z podziemnej sieci znajdującej się pod powierzchnią Ark. Jedna połowa mapy nie jest zniszczona przez wojnę, druga naznaczona jest sporymi szczelinami na powierzchni, ponieważ Banished kopią tunele w poszukiwaniu cennych zasobów. Rift pod względem wizualnym robi ogromne wrażenie i jest to zapadające w pamięć pole bitwy, oferujące rozmaite możliwości strategiczne. Nie możemy się doczekać, aż fani zaczną walczyć na tej mapie i opiszą swe wrażenia!

Premiera Halo Wars 2 planowana jest na luty 2017. Gra zmierza na PC i Xboksa One.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G MisioKGB

Marzy mi się nowy C&C bądź Starcraft, Halo Wars choć trochę przypomina mi te gry. Widzę jak mocno zmieniła się polityka M$, kiedyś pierwsza cześć wynoszona na piedestał na X360 teraz mamy jednocześnie premierę na PC i X1, czasy się zmieniają.

Odpowiedz
Mati-PL1993

> Marzy mi się nowy C&C bądź Starcraft, Halo Wars choć trochę przypomina mi te gry. Widzę
> jak mocno zmieniła się polityka M$, kiedyś pierwsza cześć wynoszona na piedestał na X360
> teraz mamy jednocześnie premierę na PC i X1, czasy się zmieniają.

Oj tak, mi również marzy się nowy C&C, brakuje mi właśnie strategii tego typu. Większość współcześnie wypuszczanych RTS'ów które choć trochę przypominają klasyczną rozgrywkę jakoś szybko mnie nużą i stają się monotonne. C&C jakimś cudem nigdy mnie nie nudziło, mogłem grać i grać...

Pozdrawiam

Odpowiedz
Henery

Zgadzam się. Gierka zapowiada się ciekawie i kto wie może się skuszę.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?