Informacje

Pokemon Go - permanentne bany za używanie botów. Sprawdź, jak się odwołać

...

Niantic nie ma litości dla tych, którzy łamią zasady użytkowania Pokemon Go. Społeczność osób goniących za pokemonami będzie się uszczuplać.

Pokemon Go - permanentne bany za używanie botów. Sprawdź, jak się odwołać - obrazek 1

Twórcy Pokemon Go banują użytkowników, którzy łamią zasady użytkowania. Na cenzurowanym jest zwłaszcza fałszowanie swojego położenia, stosowanie emulatorów, zmodyfikowanego lub nieoficjalnego oprogramowania oraz uzyskiwanie dostępu do klientów Pokemon Go w nieautoryzowany sposób poprzez zewnętrzne oprogramowanie. Sudio Niantic zdecydowało się podjąć drastyczne kroki w celu zapewnienia wszystkim graczom sprawiedliwej zabawy.

- Będziemy nadal pracować z wami wszystkimi by poprawić jakość rozgrywki, włączając w to optymalizację i dopracowanie systemu zapobiegającemu oszustwom. Jeśli uważacie, że wasze konto zostało wyłączone mylnie, możecie złożyć odwołanie - wyjaśnia Niantic. W tym celu należy wypełnić niniejszy formularz. Twórcy Pokemon Go proszą, by odwołań nie zamieszczać w serwisach społecznościowych.

Są już zresztą pierwsze reakcje na bany za wspomaganie się w Pokemon Go. Autorzy popularnych oprogramowań ułatwiających łapanie pokemonów, jak chociażby NecroBot, zdejmują je z sieci. Niantic słusznie zauważa, że takie programy podważają całą ideę gry, która polega na wyjściu do prawdziwego świata.

Najnowsze
Lubisz nas?