Felieton

Project Remedium - Polacy pracują nad strzelanką osadzoną w ludzkim ciele

Paweł Pochowski, 03 sierpnia 2016 14:45 3

Macie ochotę na wycieczkę do wnętrza ludzkiego organizmu? W programie przewidziano walkę z tajemniczą chorobą i zwiedzanie za pomocą małego nanorobota

Project Remedium to debiutancka produkcja studia Atomic Jelly, która powstaje pod skrzydłami PlayWay i prezentuje się niezwykle intrygująco. Gra jest strzelanką FPP umiejscowioną w ludzkim ciele, natomiast zadaniem gracza jest przemierzanie ludzkiego organizmu sterując miniaturowym robotem SuperVisette, niszczenie skupisk patogenów oraz czyszczenie zarażonych przez tajemniczą chorobę miejsc. Wśród przeciwników napotkamy nie tylko na mikroby i zmutowane mikroorganizmy, ale także na zbuntowane nanoboty.

Gracz podczas przygody w ludzkim ciele posługuje się przede wszystkim rozpylaczem leku Remedium, a także działkiem energetycznym. Do przemierzania świata wykorzystywana jest także kotwiczka, która umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca. Ekwipunek można ulepszać, podobnie jak i umiejętności głównego bohatera. Całość powstaje na silniku Unreal 4 i łączyć ma w sobie "eksplorację wnętrza ludzkiego ciała, nienachalną edukację, szybką akcją i dobrą zabawą". Premiera zaplanowana została na trzeci kwartał tego roku. Poniżej możecie zobaczyć trailer, natomiast więcej informacji na steamowej karcie lub oficjalnym profilus studia na Facebooku.

Twórcy gry Furi zapowiedzieli przygodowe RPG – Haven
Darkest Dungeon II zapowiedziane!
Nadchodzi Iratus: Lord of the Dead - mroczne RPG, w którym walczymy z dobrymi bohaterami
Call of Duty: Black Ops 4 – Operation Grand Heist zadebiutuje jeszcze dzisiaj
najnowsze