News

Project Remedium - Polacy pracują nad strzelanką osadzoną w ludzkim ciele

Paweł Pochowski, 03.08.2016 14:45 3

Macie ochotę na wycieczkę do wnętrza ludzkiego organizmu? W programie przewidziano walkę z tajemniczą chorobą i zwiedzanie za pomocą małego nanorobota

Project Remedium to debiutancka produkcja studia Atomic Jelly, która powstaje pod skrzydłami PlayWay i prezentuje się niezwykle intrygująco. Gra jest strzelanką FPP umiejscowioną w ludzkim ciele, natomiast zadaniem gracza jest przemierzanie ludzkiego organizmu sterując miniaturowym robotem SuperVisette, niszczenie skupisk patogenów oraz czyszczenie zarażonych przez tajemniczą chorobę miejsc. Wśród przeciwników napotkamy nie tylko na mikroby i zmutowane mikroorganizmy, ale także na zbuntowane nanoboty.

Gracz podczas przygody w ludzkim ciele posługuje się przede wszystkim rozpylaczem leku Remedium, a także działkiem energetycznym. Do przemierzania świata wykorzystywana jest także kotwiczka, która umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca. Ekwipunek można ulepszać, podobnie jak i umiejętności głównego bohatera. Całość powstaje na silniku Unreal 4 i łączyć ma w sobie "eksplorację wnętrza ludzkiego ciała, nienachalną edukację, szybką akcją i dobrą zabawą". Premiera zaplanowana została na trzeci kwartał tego roku. Poniżej możecie zobaczyć trailer, natomiast więcej informacji na steamowej karcie lub oficjalnym profilus studia na Facebooku.

najnowsze