W Cyberpunk 2077 gracze będą mogli nie tylko jeździć, ale również latać

Małgorzata Trzyna
2016/07/25 14:55
9
0

CD Projekt RED poszukuje programisty odpowiedzialnego za opracowanie fizyki kierowania pojazdami w grze.

W Cyberpunk 2077 gracze będą mogli nie tylko jeździć, ale również latać

CD Projekt RED ogłosił, że poszukuje programisty, który będzie odpowiedzialny za pojazdy w nadchodzącej grze RPG Cyberpunk 2077. Osoba, która zajmie to stanowisko, będzie "współpracować z projektantami rozgrywki i poziomów, by stworzyć pełną architekturę kodu związanego z pojazdami oraz fizyką jazdy / latania w rzeczonych pojazdach".

GramTV przedstawia:

Wprowadzenie środków transportu w postaci pojazdów naziemnych czy latających maszyn to logiczne posunięcie. W grze przeniesiemy się w przyszłość, do mrocznego świata, gdzie zaawansowana technologia jest jednocześnie błogosławieństwem, jak i przekleństwem ludzkości.

Cyberpunk 2077 opiera się na papierowym systemie RPG autorstwa Mike'a Pondsmitha. Wiadomo, że gra ma być jeszcze ambitniejsza niż Wiedźmin 3, zaoferuje dojrzałą, nieliniową fabułę, a jej akcja będzie toczyć się w otwartym świecie. Na szczegółowe informacje musimy jednak poczekać. Premiery możemy spodziewać się między 2017 a 2021 rokiem.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
26/07/2016 22:01

Z czystej ciekawoci, pykałes kiedys w GTA? :)

ribik
Gramowicz
26/07/2016 21:52

[...] ja mam jednak nadzieję, że z powodzeniem da się bez niego obejść :]Oczywiście, powinna być taka możliwość, wybór należałby do gracza.

Usunięty
Usunięty
26/07/2016 11:13

Pomarudzę, ale cicho i niegroźnie ;) Nie cierpię jazdy pojazdami wszelkiego rodzaju i maści. W Wiedźminie Płotkę zostawiałem na popas w jakiejś wiosze a sam z buta "na szage bez de pole!" Wyścigi z musu odbębniłem i zapomniałem, a raczej wyparłem. Nie znoszę tego i już. Latanie w Cyberpanku będzie zapewne dla większości graczy dającym masę frajdy istotnym elementem zabawy, ja mam jednak nadzieję, że z powodzeniem da się bez niego obejść :]
Trwa Wczytywanie