Felieton

Odświeżone wersje pierwszej i drugiej części Marvel Ultimate Alliance trafią wkrótce na PC, PS4 i Xboksa One

Małgorzata Trzyna, 24 lipca 2016 13:45 0

Obie części Marvel Ultimate Alliance będą cechować się lepszą wydajnością, grafiką i interfejsem, i będą przystosowane do współczesnych platform.

Marvel ogłosił, że w najbliższy wtorek - 26 lipca - na PC trafią odświeżone wersje pierwszej i drugiej części Marvel Ultimate Alliance. W ten sposób twórcy chcą uczcić zbliżającą się dziesiątą rocznicę istnienia tej marki. Nowe wersje mają być przystosowane do działania na współczesnych platformach. Gracze mogą liczyć na lepszą wydajność oraz poprawioną oprawę graficzną i interfejs.

- Odkąd zaczęliśmy zmieniać strategie powiązane z naszymi grami i pojawiać się na takich imprezach, jak Comic Con czy E3, ciągle pytano nas o Ultimate Alliance - powiedział Mike Jones, producent wykonawczy. - "Czy stworzycie kolejną część Ultimate Alliance?" "Czy wydacie jeszcze raz Ultimate Alliance 1 i 2?" Zdarzało się to zaskakująco często. Minęło 10 lat od momentu startu serii, a gracze ciągle interesują się Ultimate Alliance, tak samo jak niegdyś. Uznaliśmy, że wspaniałym sposobem na uczczenie zbliżającej się 10 rocznicy istnienia marki będzie ponowne wydanie tych gier. W ten sposób będziecie mogli w nie zagrać, jeśli nie mieliście okazji by to zrobić 10 lat temu, albo ponownie je ukończyć z nowymi znajomymi, tworząc nowe, wymarzone drużyny superbohaterów.

Remastery Marvel Ultimate Alliance 1 i 2 będą dostępne wyłącznie w wersji cyfrowej. Każda część ma kosztować około 40 dolarów, pakiet zawierający obie gry - 60 dolarów.

Fimbul - przygodowa gra akcji osadzona w świecie nordyckich mitów ukaże się pod koniec lutego
Endless Space 2 i Endless Legend otrzymają kolejne dodatki – Penumbra i Symbiosis
The Hong Kong Massacre z datą premiery na PC i PlayStation 4
460-stronicowe kompendium wiedzy o serii jednym z elementów edycji kolekcjonerskiej Dark Souls Trilogy
najnowsze