News

Arma Mobile Ops debiutuje na urządzeniach z iOS i Androidem

Małgorzata Trzyna, 03.07.2016 15:30 3

Strategiczna gra Arma Mobile Ops na urządzenia mobilne jest już dostępna w Google Play i App Store jako tytuł free-to-play.

Na urządzenia z iOS i Androidem trafiło Arma Mobile Ops od Bohemia Interactive. W grze przenosimy się w niezbyt odległą przyszłość. Naszym zadaniem jest gromadzenie surowców, rozbudowywanie bazy wojskowej i bronienie jej przed najeźdźcami. Oczywiście, celem będzie zdobywanie coraz lepszych jednostek i budynków oraz rozwijanie systemów obronnych, by skuteczniej odpierać wrogów. Jednostki wchodzące w skład naszej armii można awansować i w ten sposób poprawiać ich statystyki.

Arma Mobile Ops oferuje fabularną kampanię single-player oraz możliwość rozgrywania potyczek PvP. W grze można również tworzyć sojusze z innymi dowódcami. Ambitni gracze mogą powalczyć o najwyższe miejsca w rankingach i trafienie do wyższych lig w celu zdobycia ciekawych nagród.

Grę można pobrać z Google Play i App Store. Arma Mobile Ops jest oparta na modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.