News

Demo Resident Evil 7 pobrane dwa miliony razy

Patryk Purczyński, 02.07.2016 16:46 1

Są już pierwsze policzalne symptomy popularności, jaką powinien cieszyć się Resident Evil 7. Capcom zabiera też głos w sprawie słynnego już palca.

Udostępnione podczas E3 2016 demo Resident Evil 7 zostało pobrane już ponad dwa miliony razy. Statystyka ta robi tym większe wrażenie, że wersję pokazową udostępniono wyłącznie na PlayStation 4. Warto mieć również na uwadze, że zawartość, jaką oddano w ręce graczy, nie znajdzie się w finalnej wersji gry. Choćby zważywszy na ten fakt warto było pobrać demo z PS Store.

Capcom postanowił odnieść się również do komentarzy, jakie wywołała obecność pewnego palca w wersji demonstracyjnej Resident Evil 7. "Teraz przejście jest zamknięte, ale cierpliwości" - informuje producent na gustownej grafice. Wygląda więc na to, że palec znajdzie jeszcze swoje zastosowanie, pytanie tylko w jakiej formie? Być może Capcom planuje aktualizować demo o nową zawartość... Na razie warto posłuchać wspomnianej rady i uzbroić się w cierpliwość.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.