Informacje

God of War - nowe informacje. Nawet 100 przeciwników na ekranie

...

Cory Barlog zdradza nowe szczegóły na temat God of Wara. Szykujcie się na walki w skali, o jakiej do tej pory można było jedynie pomarzyć.

God of War - nowe informacje. Nawet 100 przeciwników na ekranie - obrazek 1

God of War na PS4 będzie się różnił od poprzedniczek w kilku zasadniczych względach. Sony Santa Monica podkreśla to od samego ogłoszenia gry podczas E3 2016. Jak zdradza w jednym z wywiadów Cory Barlog, Kratos tym razem szuka drugiej szansy, nie planuje zmienić przeszłości, a zamiast tego stara się od niej jak najdalej uciec. W głównym bohaterze serii zachodzi więc spora przemiana.

Ekipa z Santa Monica nie planuje wdrożyć natomiast żadnego systemu moralności, przez który postępowanie gracza rzutowałoby na dalszy przebieg kampanii. Nacisk zostanie położony na fabułę, która rozwijać się będzie tak, jak zaplanowali to sobie twórcy God of Wara. Cory Barlog informuje ponadto, że matka chłopca, którego pokazano w pierwszym gameplayu (a która do tej pory była trzymana w ścisłej tajemnicy) odegra w przedstawianej historii istotną rolę.

Trzeba się też przyszykować na nowinki techniczne. PlayStation 4 to oczywiście znacznie potężniejsza maszyna od poprzedniczki, dzięki czemu Sony Santa Monica możne sobie pozwolić na umieszczenie jednocześnie na ekranie nawet stu przeciwników. Większą skalę będą miały także bitwy z bossami - ci ostatni mają mieć gigantyczne rozmiary, a batalie z nimi staną się jeszcze bardziej zacięte i wyjątkowe.

Wreszcie sam chłopiec też będzie miał swój udział w rozgrywce. Odegra on rolę w rozwiązywaniu zagadek logicznych, interakcji ze światem, a nawet walce. Barlog zapewnia jednocześnie, że "ciało God of Wara może się zmieniać, ale dusza pozostanie ta sama". Ten komunikat jest z pewnością uspokajający dla najwierniejszych fanów serii.

Najnowsze
Lubisz nas?