Crackdown 3 opóźnione, premiera dopiero w 2017 roku

Małgorzata Trzyna
2016/06/13 21:09
0
0

Pierwotnie Crackdown 3 miało zadebiutować latem, ale twórcy uznali, że potrzebują więcej czasu, by stworzyć taką grę, jaką planowali.

Crackdown 3 opóźnione, premiera dopiero w 2017 roku

- Stało się jasne, że przygotowanie trybu wieloosobowego dla fanów na lato, przy równoczesnym zachowaniu rozmiaru, rozmachu i jakości gry, będzie wyzwaniem - powiedział przedstawiciel Reagent Games. - Naszym priorytetem jest dostarczyć graczom takich wrażeń, jakich nigdy nie doświadczyli, i stworzenie gry z takim rozmachem, że nikt by nie przypuszczał, że to możliwe. Trzymanie się pierwotnej daty premiery uniemożliwiłoby zrealizowanie tego celu. Wiemy, że wiele osób wyczekuje, by stać się agentami w Crackdown 3. Zamierzamy dostarczyć rozrywki najwyższej jakości w roku 2017. Tę decyzję podjęliśmy wraz z fanami, mając na uwadze dobrą zabawę podczas rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Przesunięcie premiery Crackdown 3 będzie już drugim opóźnieniem w historii tego tytułu. Gra zmierza na PC i Xboksa One, i będzie objęta programem Xbox Play Anywhere, czyli kupując wersję na jedną platformę, wersję na drugą platformę będzie można otrzymać bezpłatnie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!