Berserk Warriors zapowiedziane na PC i konsole Sony

Patryk Purczyński
2016/06/13 07:20

Koei Tecmo ma w zanadrzu coś dla fanów mangi - Berserk Warriors. Od razu podkreślmy, że gra trafi nie tylko do Japonii, ale też na Zachód.

Berserk Warriors zapowiedziane na PC i konsole Sony

Utrzymana w klimatach mrocznego fantasy manga Berserk doczeka się adaptacji w postaci gry. Berserk Warriors (pod takim tytułem produkcja ukaże się na Zachodzie; w Japonii nosi nazwę Berserk Musou) zostalo zapowiedziane przez Koei Tecmo. Do premiery ma dojść jeszcze w tym roku na pecetach, PlayStation 4 i PS Vicie. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni mogą ponadto liczyć na edycję na PlayStation 3.

Nad Berserk Warriors pracuje zaprawiona w boju ekipa Omega Force, która odpowiada również za Toukiden 2, Hyrule Warriros czy grami z serii One Piece, Dragon Quest i Dynasty Warriors. Koei Tecmo udostępniło już pierwszy trailer nowo ogłoszonej produkcji - i nie jest to najprzyjemniejsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Sanders-sama
Gramowicz
13/06/2016 14:07

> > Reklamować się gołą Cascą.. naughty ^^> To dobra reklama trafiajaca prosto do serc fanow Casci :)No tak, macki i goła laska... Mokry sen Japończyków ^^

CDRV
Gramowicz
13/06/2016 12:42

> Reklamować się gołą Cascą.. naughty ^^To dobra reklama trafiajaca prosto do serc fanow Casci :)

Fantazjel_Resner
Gramowicz
13/06/2016 12:33

Plotki o tym projekcie krążyły, ale miło widzieć oficjalną zapowiedź. Czas szykować Pogromcę Smoków.

Sanders-sama
Gramowicz
13/06/2016 12:09

Reklamować się gołą Cascą.. naughty ^^

JetLord
Gramowicz
13/06/2016 08:22

FOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORCEEEEEEEEEESSSSSSSSSSS AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWygrali E3