Felieton

Trzeci epizod Hitmana debiutuje już jutro - zobacz zwiastun Marrakeszu 360°

Małgorzata Trzyna, 30 maja 2016 17:59 0

Gwarne bazary, kawiarenki z sziszą, demonstranci domagający się sprawiedliwości przed szwedzkim konsulatem - witajcie w Marrakeszu.

Z okazji zbliżającej się premiery trzeciego epizodu Hitmana, IO Interactive i Square Enix udostępnili nowy zwiastun prezentujący lokację, do której Agent 47 trafi już niebawem - Marrakesz. Jest to zwiastun, w którym możemy obracać kamerę o 360 stopni i rozglądać się wokół siebie. W ten sposób możemy poczuć się tak, jakbyśmy tam byli.

- By pozwolić wam poczuć marokański Marrakesz, przygotowaliśmy wideo 360° w 4K, pokazujące niektóre lokacje, jakie będziecie mogli odwiedzić. Zbudźcie się na tarasie na dachu, eksplorujcie bazary przepełnione turystami albo wmieszajcie się w grupę demonstrantów szykujących bunt. Wideo najlepiej oglądać, klikając i przeciągając obraz w celu rozglądania się dookoła, albo poruszając urządzeniem mobilnym.

Trzeci epizod Hitmana ukaże się już jutro - 31 maja. Listę zmian w nadchodzącej aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Final Fantasy XV - Episode Ardyn z datą premiery
Dungeons 3 niespodziewanie otrzymało An Unexpected DLC
Bloodstained: Ritual of the Night zadebiutuje tego lata
Sieciowa strzelanina Tannenberg zadebiutowała na Steam
najnowsze