Informacje

Nowy Need for Speed potwierdzony na przyszły rok

...

Bieżący rok będzie kolejnym bez nowej odsłony Need for Speeda. Ghost Games nową część planuje na rok 2017, chcąc wykorzystać fundamenty poprzedniczki.

Nowy Need for Speed potwierdzony na przyszły rok - obrazek 1

Need for Speed powraca, ale dopiero w przyszłym roku. Nad grą pracuje Ghost Games, które w najnowszym wpisie na stronie serii poinformowało: "Budujemy dalej, wykorzystując fundamenty wylane pod Need for Speeda. Naszą następną grę dostarczymy w 2017 roku". Na razie o produkcji nie wiadomo nic oprócz tego, że studio chętnie będzie się posiłkowało opiniami fanów. Nie bądźcie więc zaskoczeni, gdy EA zapowie betatesty nowego NfS-a. Nie należy się jednak spodziewać, że nastąpi to w najbliższym czasie.

Ghost Games poinformowało ponadto, że najnowsza aktualizacja SpeedList wydanego w ubiegłym roku Need for Speeda jest ostatnią darmową porcją nowej zawartości do tego tytułu. Studio daje tym samym wyraźny sygnał, że w pełni skupia się już na kolejnej części serii. Poprzedniczka wymaga jednak jeszcze małego podsumowania, dlatego jej twórcy wypuścili infografikę.

Dowiedzieć można się z niej chociażby tego, jakie samochody są najpopularniejszym wyborem na poszczególnych rynkach, ile rozegrano wydarzeń czy wyścigów typu drag, ile zarobiono pieniędzy, ile czasu gracze spędzili na podrasowywaniu swoich pojazdów i ile wydali na części do nich. Danych jest oczywiście znacznie więcej.

Nowy Need for Speed potwierdzony na przyszły rok - obrazek 2

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?