Kolejna odsłona Warsaw Games Week potwierdzona! Tym razem targi potrwają cztery dni

Małgorzata Trzyna, 25 kwietnia 2016 13:55 0

Warsaw Games Week 2016 odbędzie się w dniach 13-16 października tego roku. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji!

Ubiegłoroczne Warsaw Games Week zakończyło się wielkim sukcesem - na targach zjawiło się 19 000 odwiedzających. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby uczestników, toteż przygotowują jeszcze więcej atrakcji niż w minionym roku i ogłaszają, że targi potrwają aż cztery dni. Wydarzenie ponownie zagości w EXPO XXI Warszawa, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Podczas imprezy nie zabraknie czterech głównych partnerów poprzedniej edycji: Microsoft, Sony Computer Entertainment Polska. Ubisoft i CENEGA (w ubiegłym roku reprezentująca takich wydawców, jak 2K Games, Capcom, SEGA, Square-Enix i Warner Bros. Interactive Entertainment).

Podczas Warsaw Games Week 2015 gracze mogli przetestować premierowe i przedpremierowe gry na nowoczesnym sprzęcie na ponad 500 stanowiskach, oraz zajrzeć na stoiska Nintendo, Hyperbook, Roccat czy Logitech. Wśród atrakcji znalazły się liczne konkursy (w tym również cosplayowy) i występ zespołu Afromental. Gracze mogli również spotkać się z popularnymi YouTuberami (JDabrowsky, Izak, Rezigiusz, Rojo czy SKKF). Nie zabrakło także atrakcji dla rodzin i najmłodszych graczy.

Warsaw Games Week 2016 potrwa o dzień dłużej niż ubiegłoroczna odsłona. Zdarzenie odbędzie się w dniach 13-16 października. Termin ten jest nieprzypadkowy - 14 października to Dzień Nauczyciela, a zatem dzień wolny od nauki, można go zatem wykorzystać, by odwiedzić targi i poznać nowości ze świata gier.

Więcej informacji o Warsaw Games Week 2016 pojawi się już wkrótce. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę zdarzenia: warsawgamesweek.pl.

Forza Horizon 4 ma 7 milionów graczy
The Division 2 z oficjalnym zwiastunem gry wieloosobowej
Dyrektor kreatywny Assassin's Creed Odyssey przeprasza za sposób przedstawienia romansów w DLC
Nowy bohater w For Honor – Vortiger the Black Prior – na kinowym zwiastunie
najnowsze