Crown and Council - nowa strategia od Mojang dostępna za darmo na Steam

Paweł Pochowski
2016/04/25 10:34
0
0

Co ciekawe, w tym przypadku za darmo wcale nie oznacza free-to-play, ponieważ w grze nie uświadczycie żadnych mikropłatności.

Crown and Council - nowa strategia od Mojang dostępna za darmo na Steam

Crown and Council jest produkcją stworzoną z myślą o graczach okazyjnych i szybkich partiach. Weterani gier strategicznych pewnie nie byliby usatysfakcjonowani ani jej głębią, ani mechaniką, ani wyglądem w stylu retro, co też znajduje odzwierciedlenie w wystawianych na Steam ocenach. Tylko 55% graczy z 407 oceniających wystawiło produkcji pozytywną opinię, ale podstawy tytułu powstały podczas sesji "game jam" wewnątrz studia przez zatrudnionego w nim artystę Henrika Petterssona. Nie dziwcie się więc, że jest raczej prosty, ale ponoć czuć w nim ten unikalny, "jamowy" klimat.

Gracze rywalizują w Crown and Council rozwijając swoje królestwa i podbijając sąsiadów - aby to zrobić muszą rozbudowywać posiadane terytorium i tworzyć armię, a wszystko sprowadza się do prostych kliknięć na jednym ekranie reprezentującym polityczną mapę wirtualnego świata. Zabawa trwa tak długo, aż jeden z uczestników rozgrywki nie okaże się zwycięzcą. Warto zwrócić uwagę na obecność w grze generatora map, który ponadto potrafi także tworzyć obelgi używane przez przeciwników. Podstawy rozgrywki zaprezentowano na poniższym zwiastunie, grę natomiast możecie pobrać ze Steama. Jeśli się na to zdecydujecie, dajcie znać czy przypadła Wam do gustu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!