Informacje

Niesłuszne bany w Dark Souls III? From Software bada sprawę

...

From Software może i tworzy wyśmienite gry, ale system banowania po raz kolejny - najwyraźniej - pozostawia wiele do życzenia.

Niesłuszne bany w Dark Souls III? From Software bada sprawę - obrazek 1

Grupa graczy skarży się, że otrzymała niesłuszne bany w Dark Souls III. W komunikacie od From Software zostali poinformowani, że możliwość gry w sieci została im odebrana z uwagi na korzystanie z zabronionego przez regulamin oprogramowania. Co ciekawe, nawet przedstawiciele Bandai Namco przyznają, że część banów mogła zostać nadana niewłaściwie.

- Nasz zespół ponownie przyjrzy się informacjom z kont tych graczy, by zobaczyć, czy w jakikolwiek sposób oszukiwali oni w trakcie gry i czy ich oznakowanie było fałszywie pozytywne - przekazał reprezentant wydawcy Dark Souls III. Warto przy tej okazji przypomnieć, że "trójka" nie jest pierwszą odsłoną serii, w której gracze narzekają na niesłusznie przyznane bany. Tak było również w przypadku poprzednich części.

Zdarzały się nawet przypadki, w których użytkownicy Dark Souls III za pomocą zewnętrznego oprogramowania poprawiali grafikę, co pozostawało bez wpływu na rozgrywkę, a mimo to From Software wysyłało ich na banicję.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?