Mirror's Edge Catalyst opóźnione. Jest nowa data premiery

Patryk Purczyński
2016/04/21 18:23
0
0

EA postanowiło opóźnić premierę Mirror's Edge Catalyst. Poślizg nie jest na szczęście duży i Faith w nowej odsłonie zobaczymy jeszcze przed wakacjami.

Mirror's Edge Catalyst opóźnione. Jest nowa data premiery

Mirror's Edge Catalyst ukaże się w Europie 9 czerwca, a dwa dni wcześniej zawita do Ameryki Północnej. DICE stwierdziło, że potrzebuje nieco więcej czasu na powprowadzanie zmian i ulepszeń, które zostaną zaproponowane przez graczy w trakcie zamkniętej bety. Jej start zaplanowany jest na 22 kwietnia (to już jutro!). "Jesteśmy pewni, że te kilka dodatkowych tygodni pozwoli nam dopracować wszystkie szczegóły gry - przekazuje dyrektor ds. projektów, Erik Odeldahl.

Wyjaśnia on również, na które aspekty twórcy Mirror's Edge Catalyst będą zwracali szczególną uwagę podczas wspomnianych testów. - Jednym z najważniejszych elementów bety i pełnej wersji gry jest rozgrywka społecznościowa, o której pisaliśmy w ostatnim dzienniku twórców. Biegi zaprojektowane przez DICE, tworzenie własnych prób czasowych, wspinanie się na szczyt rankingów i komunikacja z innymi sprinterami to tylko niektóre funkcje rozgrywki społecznościowej, których nie możemy się doczekać - zapewnia.

GramTV przedstawia:

Electronic Arts na rodzimy rynek rzuci wersję opatrzoną polskimi napisami. Dotyczy to wszystkich edycji: PC, PS4 i XOne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!