Informacje

Ubisoft wprowadza permanentne bany w The Division

...

Twórcy The Division wyciągają broń ostateczną i nie zawahają się jej użyć wobec recydywistów. Ci, którzy łamią regulamin, mogą pożegnać się z grą.

Ubisoft wprowadza permanentne bany w The Division - obrazek 1

Duży problem z oszustwami w The Division istnieje, ale tylko w pecetowej wersji gry - informuje menedżer społecznościowy Ubisoftu, Yanncik Banchereau. Wygląda jednak na to, że twórcy znaleźli remedium na ten problem. Wraz z kolejną aktualizacją wdrożony zostanie system zgłoszeń, w którym gracze sami w prosty sposób będą wskazywać moderatorom osoby łamiące regulamin. Wystarczy wpisać komendę /report , a dany użytkownik zostanie automatycznie oflagowany.

Oskarżenia o oszustwo będą oczywiście weryfikowane. Jeśli kontrola wykaże, że faktycznie dana osoba korzystała z niedozwolonych wspomagaczy, zostanie ukarana trzydniowym zawieszeniem konta. Następnie Ubisoft da takiemu graczowi drugą szansę - jeśli ten ponownie złamie regulamin, psując zabawę innym użytkownikom The Division, może spodziewać się permanentnego wykluczenia z gry.

Banchereau zdaje sobie sprawę, że system flagowania jest niedoskonały z uwagi na możliwość zgłaszania graczy o wyższych umiejętnościach jako oszustów, ale dodaje, że musi ono wystarczyć do czasu znalezienia lepszego rozwiązania problemu.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?