Pudełkowa, polska wersja gry Demokracja 3 ukaże się 15 kwietnia

Małgorzata Trzyna
2016/03/22 12:55
0
0

W nowym wydaniu znajdzie się 5 specjalnych scenariuszy przedstawiających polskie realia, przygotowanych przez Dariusza "Sir Haszaka" Michalskiego.

Pudełkowa, polska wersja gry Demokracja 3 ukaże się 15 kwietnia

Demokracja 3 jest symulatorem politycznym, stworzonym przez Positech Games. Gracze przejmują władzę w fikcyjnym państwie, a ich celem jest zapewnienie dobrobytu w kraju, dbanie o nastroje społeczne i odpowiednia reakcja na poziom zadowolenia różnych grup społecznych.

Cdp.pl ogłosił, że już 15 kwietnia ukaże się pudełkowa wersja gry Demokracja 3, zawierająca dodatkowe scenariusze, ukazujące polskie realia. Elementy te będą inspirowane wydarzeniami z naszej aktualnej sceny politycznej. Za dodatkowe scenariusze odpowiada pasjonat gier strategicznych, Dariusz "Sir Haszak" Michalski, redaktor i dziennikarz, który niegdyś pracował w pismach „Top Secret”, „Gambler”, „Komputer Świat Gry”, a obecnie współpracujący z miesięcznikiem „Pixel”.

GramTV przedstawia:

Pierwszy scenariusz będzie dostępny w dniu premiery gry, pozostałe zostaną udostępnione do pobrania później. W pierwszym scenariuszu prześledzimy losy świeżo wyłonionego rządu, który stara się przeforsować politykę "dobrej zmiany" - obniżyć wiek emerytalny i wprowadzić program 500+, dzięki czemu mógłby wygrać w kolejnych wyborach. Rząd musi zmierzyć się również z problemami pozostawionymi przez poprzedników - zanieczyszczeniem powietrza, nierentownym górnictwem i starzeniem się społeczeństwa, które doprowadziło do deficytów w ZUS-ie.

Demokracja 3 będzie dostępna w Edycji Kolekcjonerskiej od 15 kwietnia. Wersja ta będzie zawierać dodatki od producenta: Klony i Drony, Ekstremizm, Inżynieria Społeczna, a także fizyczne prezenty.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!