Bethesda zapowiada trzy DLC do Fallouta 4

Patryk Purczyński
2016/02/16 19:45
0
0

Fani Fallouta właśnie mają okazję dowiedzieć się, co będą robili w marcu, kwietniu i maju.

Bethesda zapowiada trzy DLC do Fallouta 4

Automatron, Wasteland Workshop i Far Harbor to tytuły trzech nowo zapowiedzianych DLC do Fallouta 4. Do każdego z nich Bethesda przypisała inną cenę: pierwszy fostępny będzie za 10 dolarów, drugi za połowę tej kwoty, ale za to na trzeci trzeba będzie wysupłać aż 25 dolarów. Rozszerzenia debiutować będą kolejno w marcu, kwietniu i maju, ale oczywiście nie są to wszystkie dodatki, które otrzyma RPG.

W Automatron gracze będą musieli unicestwić hordę złych robotów, które przedostały się do Commonwealthu za sprawą tajemniczego Mechanista. Wasteland Workshop pozwoli na projektowanie i budowanie klatek, w które łapane będą żyjące stworzenia. Po usidleniu można je nawet napuścić na innych osadników! Wreszcie Far Harbor skieruje graczy na tytułową wyspę, na której panuje wyższy poziom radiacji. Zadaniem będzie doprowadzenie zwaśnionych stron do osiągnięcia pokoju.

GramTV przedstawia:

Bethesda zapowiedziała ponadto wzrost ceny przepustki sezonowej ze względu na rozrośnięcie się zawartości w ramach Season Passa - od 1 marca kosztować będzie 50 dolarów. Do końca lutego można ją nabyć za 30 dolarów i otrzymać w tej cenie pełną zawartość. Dotyczy to również osób, które już wcześniej zdecydowały sie na zakup przepustki. "Jest to sposób na podziękowanie lojalnym fanom, którzy wierzyli w nas i wspierali przez całe lata" - pisze wydawca Fallouta 4.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!