FNaF World usunięte ze Steama. Gra będzie dostępna za darmo

Katarzyna Dąbkowska
2016/01/26 09:00
0
0

Scott Cawthon nie był zadowolony z ocen i opinii na temat swojej produkcji.

FNaF World usunięte ze Steama. Gra będzie dostępna za darmo

Five Nights at Freddy's doczekało się kolejnej odsłony. FNaF World zadebiutowało na Steamie zaledwie kilka dni temu, ale gracze nie nacieszą się pecetową wersją za długo. Scott Cawthon, twórca gry, potwierdził, że bardzo pospieszył się z jej wydaniem i nie jest ona wersją idealną. Co więcej, choć średnia z recenzji wynosi zadowalające 87%, Cawthon przeprosił za grę i postanowił... usunąć ją ze Steama. Oto, co pisze twórca w swoim oświadczeniu:

Witam wszystkich. Chciałem napisać post o losach FNaF World. Mimo, że gra miała bardzo pozytywne oceny sięgające 87%, nie byłem zadowolony z opinii i ocen, które dostawała.

Z tego powodu zdecydowałem się usunąć grę ze Steama. Poprosiłem również Valve, aby było tak, że można otrzymać zwrot pieniędzy za grę bez względu na ilość czasu, kiedy była w posiadaniu użytkownika, co oznacza, że każdy może otrzymać zwrot pieniędzy w dowolnym momencie. Może im zająć im trochę czasu, aby to dokładnie ustalić, ale niedługo wszystko powinno być ustawione.

GramTV przedstawia:

Nadal będę pracować nad FNaF World i dopracowywać grę. Jestem zajęty tworzeniem pełnego 3D w grze. Kiedy będę gotowy, aby ją zaktualizować, zamienię demo obecne na GameJolt na pełną wersję gry. Od tego momentu gra zawsze będzie darmowa.

Doceniam wasze wsparcie i zachęcam was wszystkich do uzyskania zwrotu pieniędzy za grę (nawet jeśli wam się podobała) i pobrania nowej wersji, gdy będzie już dostępna na GameJolt.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!